Czy szukasz nowych, kreatywnych sposobów na rozwój Twojego biznesu?

Czy szukasz nowych, kreatywnych sposobów na rozwój Twojego biznesu? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o mediacji w biznesie i nauczyć się, jak tworzyć innowacyjne produkty i usługi? Jeśli tak, to to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na Dzień Otwarty pod hasłem  „Przyszłość Przedsiębiorczości: Innowacje, Mediacje i Kreatywne Strategie”. Wydarzenie zaplanowano na piątek, 30 czerwca o godz.10.00.

Na wszystkich, którzy zapiszą się na udział w Dniu Otwartym czekać będą interaktywne warsztaty Design Thinking, inspirujący wykład na temat mediacji w biznesi, raktyczne warsztaty na temat kreatywnego poszukiwania nowych produktów i usług oraz rozmowy o przedsiębiorczości. Wszystkie panele poprowadzą doświadczeni specjaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą i pomóc wszystkim przyspieszyć rozwój Twojego biznesu.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w  salach, należy zgłosić swój udział w interesującym Cię wydarzeniu, poprzez zapisanie się online na stronie www.szkolenia.kolobrzeg.pl.

Komentarze