Dobra forma koszykarzy [ZDJĘCIA]

Z nową nazwą, ale nadal w dobrej dyspozycji – koszykarze Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg pokonali we własnej hali WKS Śląsk II Wrocław.

Kołobrzeżanie znów imponowali formą w ataku. Już po pierwszej kwarcie prowadzili 32:19 i z każdą kolejną minutą powiększali przewagę. Gdy ta osiągnęła już 28 punktów, trener Rafał Frank mógł dać odpocząć graczom, którzy w ostatnim czasie spędzali na parkiecie sporo minut i pozwolił pograć zmiennikom. Ostatecznie skończyło się na 98:75 dla Kotwicy. Nieco ponad 24 minuty gry wystarczyły, by Damian Pieloch rzucił 26 punktów (6/8 za trzy i  8/8 z linii rzutów wolnych). 21 dorzucił Remon Nelson. Po wygranej z SKS-em Starogard Gdański Czarodzieje z Wydm pokonują więc kolejny zespół z górnej części tabeli. Teraz czeka ich sobotni mecz w Krakowie z przedostatnim w tabeli AZS AGH, a w środę 31 stycznia przyjdzie czas na derby w Milenium z Żakiem Koszalin.

Tymczasem zobaczcie fotogalerię z ostatniego meczu ze Śląskiem. Autorem zdjęć jest Karol Skiba