Dwa mecze – dwie wygrane!

Aby przypomnieć sobie tak dobry początek sezonu, kołobrzescy kibice koszykówki musieliby głębiej pogrzebać w statystykach.

Senastion Kotwica po dwóch kolejkach ma dwie wygrane. Dziś na drodze “Czarodziejów z Wydm” stanął AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice. Przez trzy kwarty spotkanie było wyrównane, a na ostatnie 10 minut to gospodarze wychodzili z przewagą pięciu “oczek”. W ostatniej części meczu, to jednak doświadczenie Kotwicy wzięło górę. Kołobrzeżanie wygrali czwartą kwartę 17:29, a cały mecz 76:84. Świetny mecz zaliczył Szymon Długosz, który w zaledwie 21 minut zdobył 21 punktów, zebrał też osiem piłek i zablokował dwa rzuty rywali. 22 punkty rzucił natomiast Damian Pieloch.

Sensation Kotwica jest obecnie czwarta w tabeli, a w następnej kolejce zmierzy się u siebie z również posiadającymi bilans 2-0 Kociewskimi Diabłami. Ten mecz już w najbliższą sobotę w hali Milenium o godz. 14.