Dwa nowe festiwale w te wakacje w Podczelu

Dwa dobrze znane festiwale oraz dwie nowości – to tegoroczne plany imprezowe w Nadmorskim Parku Kultury w Podczelu.

Już w pierwszy weekend lipca na miejscowym lotnisku zaprezentują się pojazdy i samoloty wojskowe. Wszystko w ramach zlotu,  który przenosi się z Darłowa do Kołobrzegu. Poza atrakcjami stricte militarnymi, jak prezentacjami zabytkowego sprzętu, inscenizacjami batalistycznymi, paradami wozów militarnych czy przejażdżkami ciężkim sprzętem nie zabraknie koncertów z gwiazdami takimi jak Bajm, Big Cyc, Łydka Grubasa, Blue Cafe, IRA czy Urszula. Impreza będzie biletowana, lecz jej pierwszy dzień będzie darmowy. Dodatkowo według zapewnień organizatora przy zakupie wejściówek obowiązywać mają zniżki dla posiadaczy karty mieszkańca. W planach jest także parada ulicami miasta. Całość odbędzie się w dniach 4-7 lipca.

Z kolei od 15 do 18 sierpnia to Baltic Drive&Fly Festival, czyli wielka gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji. Na miejscu ma nie zabraknąć efektownych pojazdów podzielonych na trzy sekcje. Festiwal zaprezentuje pojazdy z różnych epok i regionów, w tym amerykańskie, europejskie oraz z okresu PRL, a także kampery, helikoptery i samoloty. Ma to być impreza motoryzacyjna, jakiej jeszcze w tej części Polski nie zorganizowano. Organizatorzy zapowiadają również koncerty gwiazd muzycznych, a ich nazwiska mamy poznać wkrótce. Do tego konkursy i pokazy dla całych rodzin i autorytety z branży motoryzacyjnej. To wydarzenie również będzie biletowane.

Oczywiście latem nie zabraknie także imprez, które mają już swoją markę, czyli Sunrise Festival i Sun Festival, na których również nie zabraknie nowości.

WIĘCEJ W MATERIALE WIDEO

 

 

Komentarze