“Dziadek do Orzechów” na kołobrzeskiej scenie

W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu w piątek, 24 listopada odbędzie się magiczny spektakl baletowy „Dziadek do Orzechów” w wykonaniu renomowanego polskiego zespołu Królewski Balet Klasyczny.

Ta klasyczna historia o walce między dobrą, a złą mocą w połączeniu z piękną muzyką Piotra Czajkowskiego, zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zobaczysz, jak mała Klara wraz z Dziadkiem do Orzechów, wyrusza w magiczną podróż przez Królestwo Śniegu i Królestwo Słodyczy, aby pokonać Króla Myszy i uwolnić Królestwo Land of Sweets. – Wspaniałe stroje, dynamiczne choreografie oraz niezwykła muzyka sprawią, że ta opowieść o walce dobra ze złem na pewno zostanie z Tobą na długo. Zespół Królewski Balet Klasyczny to grupa wybitnych tancerzy, którzy swoją pasją i zaangażowaniem włożą w każdy krok, aby zaoferować publiczności spektakularne widowisko – dodają organizatorzy.

Start o godz. 18.00. Bilety w cenie 140 zł (normalny) i 120 zł (ulgowy / Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na tobilet.pl.

 

Komentarze