Dziś ostatni dzień darmowego molo – od jutra bilety

Od 16 czerwca wstęp na kołobrzeskie molo będzie ponownie płatny.

Wtorek jest ostatnim dniem, w jakim każdy może za darmo i bez ograniczeń spacerować po molo. Od jutra powrócą bilety, choć z wyjątkami.

Bilet normalny będzie kosztował 6 złotych, a ulgowy 3 zł. Bezpłatnie na molo wejdą osoby posiadające Kołobrzeską Kartę Mieszkańca, a także turyści posiadający potwierdzenie wniesienia opłaty uzdrowiskowej. Bezpłatny wstęp dotyczy też osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym i dzieci do lat 4.

Bilety wstępu będą sprzedawane w okresie letnim, od 16 czerwca do 30 września, w godz. 10:00 – 22:00. W kolejnym roku opłaty będą funkcjonowały już od początku maja. Bilety ulgowe dotyczą dzieci i młodzieży szkolnej oraz studentów do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji (zakup możliwy tylko i wyłącznie w kasie biletowej). Osoby niepełnosprawne (stopień znaczny) wejdą na molo za darmo za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem) lub legitymacji w kasie biletowej.

Bilet darmowy za okazaniem Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca upoważnia do wielokrotnego wejścia na molo w ciągu dnia z odstępami czasowymi minimum 60 minut. Uregulowana opłata uzdrowiskowa upoważnia do jednorazowego wejścia na molo w ciągu danego dnia.

POP

Fot. Karol Skiba/Archiwum

Komentarze