Futsal Kołobrzeg zadebiutuje w Milenium i podejmie lidera I ligi!

W niedzielę kołobrzeski „Dawid” podejmie w Milenium w meczu o Puchar Polski „Goliata”, a już dziś w Sławoborzu bronić będzie honoru piłkarskiego Kołobrzegu w starciu o ligową stawkę z zespołem z Koszalina.

Dokonania piłkarzy spod znaku Futsal Kołobrzeg wzbudzają coraz większe zainteresowanie w środowisku sportowym naszego miasta, dlatego w niedzielę w Milenium szykuje się bardzo ciekawe wydarzenie. Walczący w III lidze „lokalnej” zespół kołobrzeski podejmie w meczu 1/32 finału szczebla centralnego rozgrywek o Puchar Polski lidera grupy „północnej” I ligi.

Futsal Świecie na półmetku rozgrywek zaplecza futsalowej ekstraklasy jest niepokonany i prowadzi w tabeli mając na koncie 9 zwycięstw i 2 remisy. Przed drużyną kołobrzeską więc najtrudniejszy mecz w swojej 2-letniej historii. Futsal Świecie jako I-ligowiec dopiero wchodzi do pucharowej rywalizacji, Futsal Kołobrzeg w 1. rundzie szczebla centralnego rozgromił II-ligowego Zawiszę Bydgoszcz 12:5.

Początek niedzielnego meczu w hali Milenium o godz. 14.00.

A już w sobotę w Sławoborzu (godz. 11.00), prowadzony przez grającego trenera Patryka Klimczaka Futsal Kołobrzeg zagra w meczu 2. kolejki III ligi z Futsalem Koszalin. Przypomnijmy, że w 1. kolejce kołobrzeski zespół po emocjonującej grze pokonał na wyjeździe Goleniowską Ligę Mistrzów 7:6.

FOT. Karol Skiba

Komentarze