Głosowanie potrwa jeszcze 17 dni, a wyniki zostaną ogłoszone 24 lutego

Głosowanie w 28. edycji naszego dorocznego plebiscytu na Sportowców i Trenerów Roku Ziemi Kołobrzeskiej potrwa do poniedziałku, 6 lutego. Wówczas to o godz. 24.00 wyjmiemy z naszej skrzynki na korespondencję (umieszczonej przy wejściu do redakcji przy ul. Myśliwskiej 6) partię kuponów, z których do kont nominowanych sportowców i trenerów zostaną doliczone plebiscytowe punkty. Zaraz potem spiszemy też liczby lajków z naszej strony na Facebooku i dodamy je do kont osób nominowanych. Tak wyłonią się zwycięzcy plebiscytu powszechnego w każdej z pięciu kategorii. Natomiast drugim laureatem w każdej kategorii zostanie ta osoba z pozostałej czwórki, która mieć będzie najwięcej punktów po zsumowaniu kont z plebiscytu powszechnego i wyników głosowania członków Kapituły Plebiscytowej. O szczegółach  głosowania kapituły jeszcze napiszemy.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Kołobrzeskiej Gali Sportu, która – tak jak w dwóch poprzednich latach – odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu, w piątek 24 lutego. Wówczas też wyniki ukażą się w naszych mediach elektronicznych, a w wydaniu papierowym „Gazety Kołobrzeskiej” opublikujemy je w dniu 3 marca.

Żeby zagłosować kuponem, należy w odpowiednie jego rubryki wpisać nazwiska swoich wybrańców (tylko z listy nominowanych opublikowanej na str. 23), kupon wyciąć i albo przesłać pocztą na adres: Gazeta Kołobrzeska, ul. Myśliwska 6, 78-100 Kołobrzeg, albo wrzucić do wspomnianej wyżej naszej skrzynki na korespondencję. Prosimy o dopisek „Sportowa Dziesiątka”. Jednym kuponem głosować można w każdej z pięciu kategorii plebiscytowych, można w kilku wybranych, a można tylko w jednej. Wartość głosu z kuponu zamieszczonego w tym numerze naszej gazety to 3 plebiscytowe punkty. Można też zagłosować internetowo, lajkując swojego wybrańca (lub kilku) na naszej stronie na Facebooku. Jeden lajk to 1 plebiscytowy punkt. Poniżej podajemy wyniki z godzin rannych 18 stycznia po zsumowaniu punktów internetowych i kuponowych. Kuponów do tego dnia dotarło do nas 252.

Za tydzień dalsze wieści plebiscytowe.

Komentarze