Gwałciciel stanie przed sądem

Do Sądu Okręgowego w Koszalinie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 39-letniemu Patrykowi M. z Kołobrzegu, który w maju ubiegłego roku dokonał brutalnego gwałtu na 86-letniej kobiecie. Zwyrodnialcowi grozi do 15 lat więzienia.

-39-latek,  działając ze szczególnym okrucieństwem dokonał  zgwałcenia  86-letniej mieszkanki Kołobrzegu. U poszkodowanej spowodował obrażenia ciała powyżej dni siedmiu,  w postaci złamania dwóch. Podejrzany nie chciał złożyć wyjaśnień. Poinformował, że się nie przyznaje do zarzucanego czynu i jednocześnie odmówił składania wyjaśnień na temat zdarzenia  – mówił nam  prokurator Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

Do zdarzenia doszło 17 maja ubiegłego roku. Patryk M.  poszedł do mieszkania kobiety i brutalnie ją zgwałcił. Jego ofiara trafiła do szpitala. Po przesłuchaniu przez policjantów wskazała sprawcę-okazał się nim partner jej wnuczki! Zwyrodnialec trafił do aresztu śledczego. Patryk M. odmówił złożenia wyjaśnień i nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

 

Komentarze