Horror na koniec roku [zdjęcia]

Ostatni w tym roku mecz mają za sobą koszykarze Energa Kotwicy Kołobrzeg.

Podejmujący Weegree AZS Politechnikę Opolską zawodnicy trenera Rafała Franka przegrali po dwóch dogrywkach. Szansa na wygraną była i to w podstawowym czasie gry. Kotwica prowadziła, lecz na 20 sekund przed końcem goście doprowadzili do wyrównania. Odpowiedź miejscowych była nieskuteczna i po czterech kwartach na tablicy wyników było 75-75.

Dogrywkę dużo lepiej rozpoczęli goście, którzy wypracowali 6 punktowe prowadzenie. Czarodzieje z Wydm zdołali jednak odrobić straty i wyjść na prowadzenie za sprawą Robaka. Politechnikę uratował jednak  Jankowski doprowadzając do kolejnej dogrywki. W niej znaczącą przewagę osiągnęli goście, którzy szybko wypracowali sobie 6-punktowe prowadzenie, którego nie oddali do końca, wygrywając w całym spotkaniu 89-95.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra już w nowym roku. 2 stycznia Kotwica zagra w Wałbrzychu.