I Kołobrzeski Festiwal Ogonków

W niedzielę, 11 grudnia w hali Milenium odbędzie się I Kołobrzeski Festiwal Ogonków.

Organizatorami są Fundacja Ogon do Góry, szkoła dla psów Dog Point oraz PhysioCanis Fizjoterapia Psów. – Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół naszych braci mniejszych. Czeka tam szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych, zatem nie może Was tam zabraknąć!– zachęcają organizatorzy.

W programie nie zabraknie oczywiście występów psów sportowych, wykładów ze specjalistami z dziedziny Kynologii i Felinologii, konsultacji ze specjalistami czy stoiska zoologicznego.  Dodatkowo, zaplanowano występy kołobrzeskich artystów, konkursy dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, OGONferię fantową czy stoiska gastronomiczne. Oczywiście w wydarzeniu grudniowym musi wziąć udział Święty Mikołaj, który oczekiwać będzie na listy z marzeniami od najmłodszych!

Głównym celem festiwalu jest zbieranie funduszy na cele statutowe fundacji, czyli m.in. zapobieganie bezdomności zwierząt oraz pomoc zwierzętom i ochrona ich praw. – Tym samym właśnie Ty możesz pomóc nam pomagać! Czekamy na Ciebie!– zapraszają organizatorzy. Jeżeli zatem chcesz przekazać voucher czy fant na OGONferię, z której dochód zostanie przekazany na pomoc czworonogom – zgłoś się do fundacji przez Facebooka (www.facebook.com/OgonDoGory/) bądź telefonicznie: 724 518 022.

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort Waszych psiaków prosimy o niezabieranie ich na wydarzenie. Nie martwcie się! To nie ostatnia impreza, jaką dla Was planujemy. Podczas innych wydarzeń z nieukrywaną radością będziemy je witać już w progu – dodają. Impreza potrwa od 12.00 do 17.00.

Komentarze