II Rajd Szlakiem Kołobrzeskiej Zieleni im. Antoniego Szarmacha

W sobotę 18 września 2021 odbędzie się II Rajd Szlakiem Kołobrzeskiej Zieleni im. Antoniego Szarmacha. Będzie to rajd w formie pieszej na trasie ul. Łopuskiego 46 (Klub Wojskowy) przez ekopark wschodni do OW “Bukowina” ul. Wileńska 9 w Podczelu. Tegoroczny rajd jest połączony z organizowanym przez Oddział Wojskowy PTTK 55. Rajdem “Szlakiem Walk 1 Armii WP o Kołobrzeg”, który z przyczyn ograniczeń związanych z pandemią nie mógł odbyć się w marcu br.

Zgłoszenia na rajd można dokonywać na adres e-mail: bort@pttk.kolobrzeg.pl lub w piątek (17 września) między godziną 16:00, a 17:00 w biurze Oddziału PTTK (ul. Zwycięzców 5/1 – wejście przez klatkę schodową od strony podwórka).

Na uczestników czeka poczęstunek wojskową zupą grochową oraz upominki i puchary ufundowane przez Powiat Kołobrzeski. Symboliczne wpisowe w wysokości 8 zł będzie pobierane od godziny 8:00 do 9:30 przed rozpoczęciem rajdu w Klubie Wojskowym pod adresem ul. ppor. Łopuskiego 46.

Do udziału w drugiej edycji Rajdu Szlakiem Kołobrzeskiej Zieleni im. Antoniego Szarmacha zaprasza starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz Zarząd Oddziału PTTK w Kołobrzegu.

Fot. Karol Skiba

Komentarze