Komunikacja Miejska poinformowała o zmianach w kursach autobusów w okresie świąt.
Tymczasowe zmiany wprowadzone zostają na dwa dni: 5 i 6 kwietnia. W Wielką Niedzielę kursować będzie autobus linii S na trasie Podczele-Radzikowo według świątecznego rozkładu jazdy. Natomiast w świąteczny poniedziałek do godziny 14:00 kursować będzie autobus linii S na trasie Podczele-Radzikowo według świątecznego rozkładu jazdy, ale od godziny 14:00 autobusy kursować będą już według rozkładu jazdy obowiązującego w dni wolne.
Godziny kursowania autobusów świątecznych dostępne są na rozkładach jazdy umieszczonych na przystankach. Można jest sprawdzić również na stronie Komunikacji Miejskiej.
Komunikacja Miejska informuje również, że 4 kwietnia 2026 r. Punkty Obsługi Klienta zlokalizowane przy ul. Grochowskiej oraz ul. Kolejowej będą czynne w godzinach od 10:00 do 14:45, natomiast w dniach 5 oraz 6 kwietnia 2026 r. wskazane Punkty Obsługi Klienta będą nieczynne.





