Jakie zabiegi medycyny estetycznej oferuje salon Esteticon?

Niemal w każdym większym mieście można wykonać już zabiegi medycyny estetycznej. Podchodzą pod nią różne działania dermatologiczne, gdzie często używa się laseroterapii. Medycyna estetyczna w Szczecinie to przede wszystkim salon Esteticon, gdzie przeprowadza kilkadziesiąt różnych zabiegów. Które z nich pomogą pozbyć się chorób skóry i opóźnią procesy starzenia? 

Zabiegi dermatologii estetycznej  

Nie trzeba posiadać żadnych chorób skóry, żeby skorzystać z usług salonu Esteticon. Dermatologia estetyczna służy przede wszystkim poprawianiu stanu skóry i odmładzaniu. Wiele kobiet jest po prostu niezadowolonych ze swojego wyglądu. Medycyna estetyczna Szczecin oferuje różne formy pomocy, ale w mało którym salonie można wykonać zabiegi Ulthera, Plexar lub mezoterapię czynnikami wzrostu. Esteticon oferuje coraz to nowsze i skuteczniejsze metody opóźniania efektów starzenia. Bezoperacyjny lifting i niechirurgiczna korekta powiek to oszczędzenie sobie wielu stresów na sali operacyjnej.

Oferta salonu  w Szczecinie oferuje też wiele tradycyjnych zabiegów. Można tu bez problemu wypełnić zmarszczki kwasem hialuronowym, który pomoże również powiększyć usta. Wciąż na popularności nie traci botoks, który skutecznie wygładza twarz. Medycyna estetyczna w Szczecinie oferuje mezoterapię igłową, gdzie wstrzykuje substancje lecznicze za pomocą specjalnego pistoletu. W salonie Esteticon można też usunąć cellulit i zredukować zbędne rozstępy. Odnowić skórę da się za pomocą peelingu chemicznego.

Walka z chorobami skóry 

Medycyna estetyczna ma również na celu pozbywanie się dermatoz. Mowa tu o takich chorobach skóry, które mocno wpływają na jej estetykę. Dużym problemem w różnym wieku może być trądzik. W Esteticon można pozbyć się jego wersji młodzieńczej, jak i różowatej. Stosuje się w tym celu laser lub peeling chemiczny. W przeciwieństwie do innych miejsc medycyny estetycznej w Szczecinie – Esteticon nie zapomina o łuszczycy, gdzie wykorzystuje się fotochemoterapię PUVA. Stosuje się ją również w przypadku bielactwa.

Dzięki salonowi Esteticon można się pozbyć łojotokowego zapalenia skóry. Wykorzystuje się tu różne preparaty w rodzaju oliwy salicylowej do leczenia miejscowego. Medycyna estetyczna pozwala również na redukowanie skutków chorób alergicznych. Esteticon dzięki lekom i fototerapii pomoże usunąć wady skóry spowodowane pokrzywką czy wypryskiem kontaktowym. Medycyna estetyczna Szczecin nie zapomina również o chorobach włosów, paznokci, a także nowotworach złośliwych skóry. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć na stronie esteticon.pl/.

Komentarze