Jest aplikacja dla kibiców – “Jesteśmy pierwsi w Polsce”

Pod hasłem ,,Podnieśmy Wspólnie Kotwicę w Górę” Energa Kotwica rusza z aplikacją klubową, która jest pierwszą tego typu aplikacją w klubie koszykarskim w Polsce.

Każdy z kibiców będzie miał możliwość realnego wpływu na rozwój klubu i realizację celów na najbliższe lata poprzez codzienne zakupy, z których procent powracać będzie na konto klubu.

Jak działa aplikacja?

Pobieramy aplikację na sklepie App Store lub Google Play i rejestrujemy się. Następnie mamy możliwość robienia zakupów w ponad 1100 sklepach w internecie poprzez aplikację oraz u partnerów stacjonarnych rejestrując swój numer karty. Partnerami aplikacji są takie firmy jak Allegro, Booking.com czy Pyszne.pl. Twoje zakupy nie będą obciążone dodatkową opłatą, a część wydanej przez Ciebie kwoty zostanie przekazana na rozwój klubu. Od teraz kibice mogą stać się sponsorami naszego klubu.

Z takiego rozwiązania korzysta m.in. piłkarski klub Ruch Chorzów, dzięki aplikacji klub z Chorzowa nie tylko stworzył dla swoich fanów aplikację, w której kibice czują się jak w domu ale codziennie umożliwia im robienie zakupów, z których określony procent wraca dla Ruchu Chorzów. Sympatycy korzystając z aplikacji przez ponad pół roku sfinansowali 9 celów m.in. takich jak remont szatni, dofinansowanie do zgrupowania czy zakup sprzętu treningowego na łączną kwotę ponad 100 tysięcy złotych, wydając w sklepach partnerskich na zakupy ponad 3 mln złotych!

Oprócz wspierania klubu aplikacja daje możliwość rozmów kibiców na tablicy, śledzenia aktualności klubowych, terminarza czy relacji. Dzięki aplikacji będziesz jeszcze bliżej informacji o naszym klubie.

Prowadzisz działalność i chciałbyś zostać partnerem aplikacji?

To nic nie kosztuje poza umówionym procentem zwrotki. – My otrzymujemy umówiony procent, a Ty reklamę oraz nowych klientów w postaci naszych kibiców. Zapytania prosimy kierować na e-mail biuro@kotwica50.kolobrzeg.pl – informuje Energa Kotwica Kołobrzeg.

Komentarze