Jest jeszcze szansa na spotkanie z Katarzyną Bondą

Już w środę o godzinie 17 rozpocznie się spotkanie z pisarką Katarzyną Bondą w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Autorka pojawi się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu, by opowiedzieć m.in. o swojej najnowszej książce “Krew w piach” inspirowanej wydarzeniami z naszego miasta i opartej na historii seryjnego mordercy z Kołobrzegu Mariusza G. Osoby, dla których nie wystarczyło bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie mają jeszcze szansę na spotkanie z Katarzyną Bondą. Dobrymi informacjami podzieliła się Miejska Biblioteka Publiczna organizująca spotkanie. – Zainteresowanie pisarką i spotkaniem jest tak duże, że w podziękowaniu dla Was, za to, że zawsze jesteście z nami, postanowiliśmy Was wszystkich zaprosić na to wydarzenie.
Informujemy jednoczenie, że spotkanie odbędzie się na świeżym powietrzu na bulwarze nad Parsętą. Każdy może przyjść. Osoby, które otrzymały wejściówki prosimy o ich zabranie, będzie ona gwarantem miejsca siedzącego. Ilość przyjaciół nie idzie w parze z ilością krzeseł w bibliotece, więc jeśli planujecie popołudnie z nami i pisarką zabierzcie ze sobą siedzisko – informuje biblioteka.

Komentarze