Już niedługo “RoCK Festiwal”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza młode zespoły do wzięcia udziału w XI Regionalnym Przeglądzie Zespołów Rockowych “RoCK Festiwal”, który odbędzie się w sobotę, 24 czerwca na scenie plenerowej. Wydarzenie uświetni koncert zespołu RAT KRU.

Grasz w lokalnym zespole? Tworzysz „do szuflady” i szukasz okazji, by wreszcie wystąpić  z własnym materiałem na żywo przed publiką?  Nic prostszego!  Zgłoś się do nas  i  weź udział  w Przeglądzie zorientowanym  na niezależną scenę rockową w mieście – zachęcają organizatorzy. Do wygrania 1000 zł oraz występ w roli supportu podczas jednej z imprez organizowanych przez Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

 

  • 24.06.2023 (sobota), scena plenerowa RCK, ul. Solna 1
  • Start: 17:00
  • Wstęp wolny

 

Zespół  chcący  wziąć  udział  w  konkursie  zobowiązany  jest  do  wypełnienia  karty zgłoszeniowej  i dostarczenia  je j wraz  z  czterema  utworami  muzycznymi  (CD lub pliki mp3) do  dnia  16 czerwca 2023 roku na adres: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg lub mailowo: animacja@rck.kolobrzeg.eu.  Karta zgłoszeniowa znajduje się na https://rck.kolobrzeg.eu/component/djevents/details/2023-06-24/508-xi-regionalny-przeglad-zespolow-rockowych-rock-festiwal.

Start o godz. 17.00.  Wstęp wolny.

Komentarze