Już niedługo “RoCK Festiwal”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza młode zespoły do wzięcia udziału w XI Regionalnym Przeglądzie Zespołów Rockowych “RoCK Festiwal”, który odbędzie się w sobotę, 24 czerwca na scenie plenerowej. Wydarzenie uświetni koncert zespołu RAT KRU.

Grasz w lokalnym zespole? Tworzysz „do szuflady” i szukasz okazji, by wreszcie wystąpić z własnym materiałem na żywo przed publiką? Nic prostszego! Zgłoś się do nas i weź udział w Przeglądzie zorientowanym na niezależną scenę rockową w mieście – zachęcają organizatorzy. Do wygrania 1000 zł oraz występ w roli supportu podczas jednej z imprez organizowanych przez Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Zespół chcący wziąć udział w konkursie zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej i dostarczenia jej wraz z czterema utworami muzycznymi (CD lub pliki mp3) do dnia 16 czerwca 2023 roku na adres: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg lub mailowo: animacja@rck.kolobrzeg.eu. Karta zgłoszeniowa znajduje się na https://rck.kolobrzeg.eu/component/djevents/details/2023-06-24/508-xi-regionalny-przeglad-zespolow-rockowych-rock-festiwal.

Start o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Komentarze