Karuzela zostanie otwarta na koniec 2022 roku?

Mieszkańcy od lat czekają na centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia.

Nic dziwnego, że z zaciekawieniem śledzą losy budowy galerii Karuzela w Budzistowie licząc, że zgodnie z zapowiedziami zakupy w tym miejscu uda się zrobić być może jeszcze w tym roku. Na stronie inwestora widnieje natomiast nowa data otwarcia – to czwarty kwartał 2022 roku. O postęp prac i możliwy termin ich zakończenia chcieliśmy zapytać w firmie Retail Concept. Marceli Maćkiewicz odpowiadający za projekt Karuzela Kołobrzeg najpierw poinformował nas, że firma nie udziela informacji w tym zakresie, ale w końcu zaproponował, że na nasze pytania odpowie drogą mailową zaznaczając, że potrwa to kilka dni.

Do otwarcia Karuzeli odniósł się z kolei wicestarosta Jacek Kuś w emitowanej w Telewizji Kablowej Kołobrzeg audycji “Rozmowy z widokiem na powiat”. Poinformował, że starostwo jest po rozmowach z inwestorem i urzędnicy mają wiedzę, kiedy inwestycja zostanie oddana do użytku. – Pierwsza część, czyli budynek, w którym będzie mieścił się market budowlany to jeszcze w tym roku. Natomiast kwestia wybudowania tych obiektów, w których będą znajdowały się te miejsca handlowe i nie tylko, inwestor mówi o następnym roku, końcówce następnego roku – powiedział Kuś.

Przypomnijmy, że Karuzela ma być największym obiektem handlowym w naszym powiecie, w którym na powierzchni 25 tysięcy metrów kwadratowych znajdzie się około 90 sklepów, a wśród nich Leroy Merlin, Lidl, Media Expert, Martes Sport, Deichmann, Świat Książki, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Home&You, CCC, Pepco, Smyk, Rossmann, Kik, Apart, Orange.

POP

Fot. Retail Concept

Komentarze