Kibice wrócą na stadion – w poniedziałek start sprzedaży biletów

W następnej kolejce ligowej fani piłki nożnej powrócą na trybuny stadionu im. Sebastiana Karpiniuka.Od poniedziałku rozpocznie się sprzedaż biletów na spotkanie z Kotwicy Kołobrzeg z Pomorzaninem Toruń.

Mecz będzie mogło zobaczyć z trybun blisko 700 osób. W związku z nowymi obostrzeniami klub do końca maja może zapełnić 25 % pojemności stadionu.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się od poniedziałku (17.05.21) i potrwa do piątku (21.05.21). Bilety będzie można nabyć w biurze stadionu przy ulicy Śliwińskiego 10 w godzinach od 9 do 16.

Drugim etapem sprzedaży biletów jest dzień meczowy. Tego dnia kibice zakupujący wejściówki będą mogli je nabyć w kasach stadionu im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu. Czynne będą dwie kasy. Jedna przy trybunie A i druga przy trybunie B. W dniu meczowym sprzedaż biletów rozpocznie się trzy godziny przed spotkaniem czyli o godzinie 14:00.

W przedsprzedaży bilet normalny będzie kosztował 12 złotych, a ulgowy 10 zł. W dniu meczu za wejściówki będzie trzeba zapłacić odpowiednio 15 i 12 zł.

Fot. Karol Skiba

Komentarze