Kogo zobaczymy w amfiteatrze w czerwcu?

Kołobrzeski amfiteatr zaprasza już 4 czerwca (piątek) na pierwsze wyjątkowe wydarzenie.

Na pierwszy ogień idzie Trzech Tenorów.

Wystąpią: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Adam Ruta.

Rok 1990 – Termy Karakalli w Rzymie. Na estradzie stanęło trzech najwybitniejszych tenorów tamtych czasów: Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i José Carreras.

Świat oszalał. Odtąd tenorzy znani z tego, że lubią ze sobą rywalizować, zaczęli tworzyć tercety. Zamiast rywalizacji proponują wspólną zabawę. Podczas tego pamiętnego koncertu ustalił się niemalże kanon koncertu: oprócz największych tenorowych partii operowych i operetkowych obowiązkowo muszą się pojawić pieśni neapolitańskie, które pozwolą w pełni oczarować głosem publiczność. Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją, która otacza artystów śpiewających tym rodzajem głosu. Start godz. 20.00.

W sobotę 5 czerwca na deskach amfiteatru potężna dawka dobrego humoru i Kabaret Moralnego Niepokoju.

“Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni. Start godz. 20.00.

6 czerwca zagości na deskach amfiteatru disco -polo i Kołobrzeg na Fali Disco. Wakacyjny już klimat, wyjątkowe premiery i dawkę tanecznych hitów zapewni grupa Łobuzy oraz After Party.

Łobuzy to propozycja nie tylko dla fanów disco polo, ale dla wszystkich tych, którzy kochają muzykę, szczególnie tę na żywo. After Party – zespół w ciągu 3 lat wbił się w czołówkę polskiej muzyki tanecznej. Koncerty zespołu After Party to mega wydarzenie i mega show. Start o godz. 20.00.

W sobotę 26 czerwca dla odmiany trochę rapu – Malik Montana. Start o godz. 20.00.

W niedzielę 27 czerwca dobry humor na pewno nas nie opuści, bo gościć będziemy Kabaret Neo-Nówkę.

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. To wydarzenie widzowie zapamiętają na bardzo długo. Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną. Start o godz. 20.00.  Joanna Madejek

 

Komentarze