Kolejna wygrana Kotwicy

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg wygrali dziś z Lechem II Poznań.

Spotkanie rozgrywane we Wronkach było bardzo emocjonujące. Biało-niebiescy zdołali odwrócić losy meczu, bo do przerwy przegrywali już 2:0. Po zmianie stron bramkę kontaktową zdobył Grzegorz Goncerz. Ważna dla losów spotkania była 74. minuta. Wówczas drugą żółtą kartkę zobaczył Tomasz Cywka i gospodarze musieli kończyć mecz w osłabieniu. Już po chwili przewagę wykorzystał Michał Cywiński. Gol na wagę trzech punktów padł już w doliczonym czasie gry. Wówczas do siatki trafił Sebastian Murawski. Dzięki tej wygranej Kotwica zrównała się punktowo z liderem z Polkowic. Kotwa po czterech kolejkach ma na koncie 10 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Najbliższa kolejka zostanie rozegrana już w środę. 10 sierpnia o godz. 18 Kotwica podejmie Wisłę Puławy.