Kolejne sukcesy kołobrzeskich LaPassionek

W ubiegłą sobotę, 20 kwietnia Akademia Akrobatyki LaPassion startowała w turnieju Rawicz Acro Cup w Akrobatyce Sportowej, gdzie zjechały się kluby z trzech Województw – łącznie 480 zawodników.

Przed publicznością prezentowały się dwójki i trójki dziewcząt. Nasze kołobrzeskie zawodniczki świetnie się spisały, plasując się na wysokich pozycjach.

W trójkach klasy III ( grupa starsza) zwyciężyły zawodniczki LaPassion: Sara Pieczulis, Alicja Waśków i Zuzanna Zatorska. W klasie Młodzik nasze zawodniczki również stanęły na podium zajmując 1 miejsce w składzie Estera Cieszyńska, Julia Tomaszewska i Paulina Patecka. Brązowy medal zdobyły Oltylia Szymczak, Laura Siedlich i Alicja Łobodzińska. Natomiast trójka klasy Młodzik w składzie: Celina Zięba, Oltylia Szymczak i Nell Kozicka zajęły 5 miejsce.

W klasie Młodzik – złoto zdobyły: Kornelia Stróżyna i Wiktoria Derlecka, miejsce 2 egzekwo Hanna Świderek i Sofia Posmitiukn oraz Julia Jaruzel i Agata Waśków. Na podium 3 miejsca stanęły siostry Julia i Oliwia Tyrakowskie egzekwo z Jagodą Szczerbą i Leną Krycką. Miejsce 5 wywalczyły siostry Hanna i Zuzanna Cieplińskie, siostry Maria i Hanna Mazurek oraz siostry Alicja i Sara Biszczat.                6 miejsce przypadło dwójce w składzie Maria Szczerba i Emilka Rybacka a miejsce 7 zajęły Grząkowska Julia i Kornelia Malak, Vivianna Grzeszczyk i Marika Iwanicka oraz Emilia Nowicka i Zuzanna Cieplińska.

Na miejscu czekali dumni rodzice, którzy hucznie przywitali całą ekipę Akademii LaPassion.

Trenerkami są: Marta Kuchna, Barbara Rosińska i Magdalena Kozak.