Kołobrzeg potrafi! Dwóch naszych zawodników rozbiło rywali na gali Babilon MMA

Dwóch kołobrzeskich fighterów można było oglądać podczas gali Babilon MMA w Międzyzdrojach. Obaj zakończyli swoje pojedynki efektownymi wygranymi.

Jako pierwszy z naszych zawodników do oktagonu wszedł Kamil Stachura. Reprezentant Berserkers Team Kołobrzeg nie dał szans swojemu rywalowi i szybko rozprawił się z  Michałem Malinowskim pokonując go przez nokaut już w pierwszej rundzie. Kołobrzeżanin od początku przejął inicjatywę i wyprowadzał kolejne mocne ciosy na głowę przeciwnika. Po jednym z nich Malinowski osunął się na matę, gdzie Stachura dopełnił formalności.

W walce wieczoru wystąpił natomiast Marcin Sianos. Mierzący 193 cm zawodnik o wiele mówiącym pseudonimie “Ściana” zmierzył się z Patrykiem Dubielą. Od początku fachowcy wskazywali, że ta walka musi zakończyć się przed czasem i nie pomylili się. Zawodnik MMA Fight Club Kołobrzeg zaskoczył jednak. Walkę wygrał już w pierwszej rundzie, ale nie po potężnym ciosie, lecz dzięki duszeniu trójkątnym w parterze. Była to jego pierwsza wygrana w karierze przez poddanie. W efekcie będzie też pretendentem do pasa mistrzowskiego w wadze ciężkiej federacji Babilon MMA.

Fot. Karol Skiba/archiwum

Komentarze