Kołobrzescy wokaliści z hitami zespołu Queen [WIDEO, ZDJĘCIA]

24 listopada minie dokładnie 30 lat od śmierci legendarnego wokalisty zespołu Queen. Freddie Mercury, bo o nim mowa nadal wywiera wielki wpływ na wielu artystów, a jego utwory przetrwały kolejne pokolenia.

Dla fanów legendy brytyjskiej muzyki niespodziankę przygotowują wokaliści z Klubu Wojskowego 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu. – Utwory Freddiego cały czas żyją, a my chcemy o nich kolejny raz przypomnieć – mówi Jolanta Wójcik-Oszmaniec, instruktor i opiekun grup wokalnych w Klubie Wojskowym.

24 listopada premierę będzie miał klip do utworu „Bohemian Rhapsody” w wykonaniu młodych wokalistów, członków ich rodzin  oraz instruktorów wokalnych klubu. Odwiedziliśmy kilkudziesięcioosobową grupę w czasie  realizacji zdjęć do tego teledysku, który będzie zapowiedzią większego show przygotowywanego przez klub. W czerwcu przyszłego roku wokaliści i tancerze zaprezentują pełen koncert z największymi przebojami Queen w zupełnie nowych aranżacjach. Tego wydarzenia żaden fan zespołu nie może ominąć, więc będziemy trzymać rękę na pulsie i poinformujemy o dokładnej dacie premiery. Zobaczcie materiał wideo z planu zdjęciowego, a już 24 opublikujemy efekt finalny w postaci gotowego teledysku.

ZOBACZ WIDEO

Komentarze