Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęło działalność

Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęło swoją działalność przy ulicy Unii Lubelskiej. Właściciele lokalnych firm mają znaleźć tu wszechstronne wsparcie w rozwoju biznesu.

Nowa jednostka podległa pod miejscowy magistrat skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą swoją siedzibę ma w budynku, w którym wcześniej mieścił się bank, a także placówka pocztowa.

Teraz szeroko pojęte wsparcie na różnym etapie zakładania i prowadzenia biznesu znajdą tu lokalni przedsiębiorcy. Kołobrzeskie
Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości ma w sposób pełny i kompleksowy – w ramach jednej instytucji zebrać pełne pakiet usług i narzędzi prowadzących do realizacji wszechstronnego wsparcia „krok po kroku” przedsiębiorcy na każdym etapie działalności firmy. Od doradztwa, konsultacji i szkoleń poruszających tematykę ogólną oraz ukierunkowaną na specjalistyczne zagadnienia, możliwość wsparcia finansowego i pozyskiwania środków z funduszy UE, udostępnianie miejsc coworkingowych –  po promocję i naukę postaw przedsiębiorczych wśród dzieci i młodzieży czy przygotowanie przedsiębiorstw do wejścia na rynek europejski.

Przy okazji otwarcia centrum przedsiębiorczości władze miasta podpisały umowę współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu i Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Regionalnego.

Komentarze