Kołobrzeżanka mistrzynią Europy!

Weronika Hały została mistrzynią Europy w fitness sportowym.

Podczas rozgrywanych w Gdańsku zawodach European Championship WDA z uwagi na pandemię nie zaprezentowały się zawodniczki ze wszystkich zapowiadanych krajów, ale i tak cieszy sukces na międzynarodowej arenie. W zawodach wzięło udział blisko 200 uczestników. Polskę w solowej kategorii +18 w grupie Aerobic Fitness reprezentowała Weronika, która zakończyła zawody ze złotym medalem.

Podczas zawodów każdy z uczestników musiał zaprezentować układ do wybranego przez siebie podkładu muzycznego. W tym czasie pokazywał swoje umiejętności akrobatyczno-gimnastyczne, nie zapominając przy tym o poczuciu rytmu czy zdolnościach aktorskich. To umiejętności kołobrzeżanki zostały ocenione przez jury najwyżej.

Weronika trenuje obecnie w Akademii Fitnessu Aleksandry Kobielak.  – Jest dla mnie autorytetem i z jej cudowną choreografią udało mi się zająć 1 miejsce na Grand Prix fitness i na mistrzostwach Europy również. Pomimo kontuzji doznanej przed startem udało mi się spełnić marzenie. Weronika może być zadowolona również z sukcesu trenerskiego. Jej 7-letnia podopieczna również zdobyła mistrzostwo Europy.

 

Komentarze