Kołobrzeżanka w finale Miss Polonia

Pochodząca z Kołobrzegu Karolina Malina wystąpi w finale konkursu Miss Polonia 2022.

25-latkę będzie można oglądać wśród 20 finalistek walczących o tytuł najpiękniejszej Polki w piątek 27 maja. Uroczysta gala zostanie zorganizowana we Włocławku. Kandydatki, które musiały przejść przez eliminacje regionalne zaprezentują się w kilku pokazach mody m.in. kolekcji sukni koktajlowych, sukniach ślubnych, sukniach wieczorowych, a także w pokazie strojów sportowych, kolekcji casual  oraz kostiumach kąpielowych. Zdobywczyni tytułu Miss Polonia poza koroną otrzyma także możliwość reprezentowania Polski w międzynarodowych konkursach piękności, w tym prestiżowym Miss World.

Karolina Malina wychowała się w Kołobrzegu. Po liceum przeprowadziła się do Poznania, gdzie zaczęła studia dziennikarskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Po obronie pracy licencjackiej, kontynuowała naukę. Wybrała specjalizację Zarządzenie Komunikacją w Biznesie i zdobyła tytuł magistra. W międzyczasie pracowała jako modelka, wyjeżdżając na kontrakty zagraniczne na całym świecie. Biegle mówi w języku angielskim, a podróżowanie stało się częścią jej życia.

Galę finałową będzie można na żywo oglądać w TVP 2 już w piątek 27 maja od godziny 20.40. Już teraz można jednak oddać swój głos na  Miss Polonia Party.pl! Zwyciężczyni głosowania otrzyma nagrodę w postaci sesji zdjęciowej na łamach magazynu Party. Głosować można TUTAJ. Obecnie Karolina Malina prowadzi z wynikiem 18% głosów.

Fot. Misspolonia.com.pl

Komentarze