Kołobrzeżanka ze złotym medalem Mistrzostw Europy Fitness

Ze złotym medalem Mistrzostw Europy Fitness International Dance Challenge wróciła z Austrii Weronika Hały.

Kołobrzeżanka osiągnęła jeden ze swoich największych sukcesów zdobywając złoto w kategorii fitness show solo zawodniczek w wieku 17-25 lat. Jednocześnie Weronika została wyróżniona nominacją do top 10 całych zawodów bez podziału na kategorie. W swoich pozostałych startach na tych zawodach zdobyła również trzecie miejsce w kategorii fitness performance solo 17+ oraz trzecie miejsce w kategorii fitness performance duo. Mistrzostwa Europy odbyły się 4 maja, natomiast kilka dni wcześniej zorganizowano krajowy czempionat.

W Mistrzostwach Polski w fitnessie sportowym w Gdańsku Weronika zdobyła trzykrotne wicemistrzostwo Polski w kategoriach: fitness show 18+, fitness performance 18+ oraz fitness performance duo.