Koniec sezonu koszykarzy [ZDJĘCIA]

Na ćwierćfinale zakończyli sezon koszykarze Sensation Kotwicy Port Morski Kołobrzeg. Górnik Wałbrzych przypieczętował awans do półfinału w hali Milenium.

Mecze z Górnikiem zawsze wywołują wiele emocji i stoją na niezwykle wysokim poziomie. Podobnie było również w sobotni wieczór w Kołobrzegu. Kotwica po dwóch porażkach w Wałbrzychu musiała wygrać, by przedłużyć serię meczów z Górnikiem. Przez większość spotkania kibice mogli mieć nadzieję, że dojdzie do kolejnego niedzielnego starcia. Kołobrzeżanie na przerwę schodzili z sześciopunktową przewagą i nie przestawali wierzyć w końcowy sukces pomimo wąskiej ławki i braku choćby cennego w walkach pod tablicami Szymona Długosza. Niestety, ostatnia kwarta należała do gości, którzy wygrali 86:95 i meldują się w półfinale. Dla Kotwicy był to natomiast trzeci z rzędu awans do fazy play-off. Czarodzieje z Wydm dostarczyli w tym sezonie swoim kibicom wielu emocji. Kolejne niestety dopiero we wrześniu.