Konkurs kolęd – nagraj jak śpiewasz i zgłoś się

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu zaprasza do udziału w konkursie pn. “Zaśpiewajmy kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne!”.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – czas magii, refleksji i wielu wzruszeń. Święta te wiążą się z wieloma tradycjami, a jedną z nich jest śpiewanie kolęd. Aby zachęcić do podtrzymywania tej pięknej tradycji, OPP zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie.

Konkurs będzie miał swobodną formułę – możecie sami lub w zespole albo z rodzicami, babcią, dziadkiem, zaśpiewać wybraną kolędę, pastorałkę czy też piosenkę świąteczną. W konkursie nie ma podziału na kategorie wiekowe i nie obowiązują sztywne zasady. Możecie zaśpiewać z podkładem lub bez (a cappella) albo z własnym akompaniamentem. Najważniejsze jest to, żebyście znaleźli czas na coś, co sprawi Wam przyjemność i wprowadzi w świąteczny nastrój! – informuje OPP.

Nagrania, które mogą być zrobione telefonem oraz kartę zgłoszenia (link dostępny na stronie OPP) można przesyłać do 16 grudnia 2020 roku, najlepiej za pomocą platformy „wetransfer.com” na adres: konkurskoled@opp.kolobrzeg.pl

Dla najlepszych wykonawców przewidziane są atrakcyjne nagrody! Konkurs pod patronatem starosty Tomasza Tamborskiego.

Komentarze