Konwent Rozwoju Świadomości w Kołobrzegu

W dniach 9-11 września 2022r. w Kołobrzegu odbędzie się unikatowe wydarzenie: „Konwent Rozwoju Świadomości”. Podczas licznych wykładów i spotkań będzie można odkryć i doświadczyć różnych technik poszerzających świadomość, poznać literaturę tematu oraz ludzi interesujących się zagadnieniami szeroko pojętej świadomości.

Celem wydarzenia jest przedstawienie różnych form i nurtów rozwojowych oraz ich wpływ na transformację i poszerzanie świadomości. Zaprezentowana zostanie praktyczna wiedza oraz konkretne narzędzia do samorozwoju. W trakcie wykładów dowiedzieć się będzie można czegoś więcej o takich technikach jak: Human Design, Talenty Gallupa, Hipnoterapia, Psy Tap, EFT,uzdrowienie wewnętrznego dziecka- Primal Therapy, uzdrawianie kwantowe QHHT, biorezonans, holistyczne podejście do zdrowia, medycyna energetyczna, techniki uwalniania, praca z afirmacjami i wiele innych.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie światowej sławy hipnoterapeuta Steve Burgess z Wielkiej Brytanii.Ten uznany na całym świecie trener technik hipnoterapeutycznych, EFT i NLP, prowadzi wykłady, kursy i szkolenia dla różnych organizacji w Wielkiej Brytanii i w Norwegii. Jest byłym wiceprzewodniczącym UK Guild of Hypnotist Examiners i autorytetem w dziedzinie regresji hipnotycznej. Jest również autorem kilku książek, w tym na temat regresji „Słynne wcielenia” i „Moc regresji”. Jego wykład o świadomości mocy regresji hipnotycznej odbędzie się w sobotę 10 września 2022r. i będzie tłumaczony na język polski.  Konwent rozpoczyna się w piątek 9 września 2022r w „Przystani Kultury, Rozwoju i Promocji Zdrowia” przy ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu o godz. 11.30 wykładem Edyty A. Kocur na temat techniki emocjonalnej wolności EFT.

Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili również m.in.:

Roman Nacht- polski myśliciel, zajmujący się holopatią- medycyną energetyczną odwołującą się do fizyki kwantowej i pól informacyjnych. Interesuje się psychologią praktyczną i ezoteryczną, drogami rozwoju duchowego, zjawiskami parapsychicznymi, ufologią oraz rozwojem świadomości człowieka. Ponadto prowadzi kanał na YouTube, gdzie cyklicznie publikuje serię krótkich filmików „Dobre Wieści”.

Wojciech Bajer- duchowy motywator prowadzący kanał na YouTube wraz z całą społecznością Centrojestestwo. W swoich wypowiedziach opiera się na własnym doświadczeniu transformacyjnym opartym o techniki uwalniania, biologię przekonań, rezonans morficzny, matryce rzeczywistości, nauki oświeconych mistrzów oraz autorytetów takich jak: Gregg Braden, Joe Dispenza, David R. Hawkins, Bruce Lipton, Rupert Sheldrake.

Anita Dudziak- twórczyni bloga i vloga Resharmonica. Zajmuje się zagadnieniami neognozy, praw uniwersalnych, analogiami pomiędzy jednostką i kolektywem, zagadnieniami ciał subtelnych, archetypów itp. Od wielu lat zgłębia analizę i filozofię dotyczącą działania rzeczywistości społecznej w wymiarach zarówno indywidualnym, jak też zbiorowym. Jest autorką książki „Wezwanie do przebudzenia. Anatomia uzależnienia narcystycznego”.

Wieczorami organizatorzy wydarzenia przewidują imprezy towarzyszące- Ecstatic Dance oraz koncerty mis i gongów. Dla uczestników przygotowana będzie strefa gastronomiczna ze zdrowym jedzeniem oraz przestrzeń do wymiany doświadczeń. Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Artystyczno-Taneczno-Sportowe “ZAJA”.

Więcej informacji o wydarzeniu i rezerwacja biletów: https://fb.me/e/1T0Q9FHa5

Komentarze