Kotwa walcząca do końca! [ZDJĘCIA]

Piłkarze Kotwicy przyzwyczaili już nas w tym sezonie, że emocji w ich meczach nie brakuje do ostatniego gwizdka.

Podobnie było w niedzielnym meczu z Wisłą Puławy. Kotwa potrafiła najpierw odrobić straty, gdy w 38. minucie przegrywała.  Po zmianie stron potężną bombą z wolnego wyrównał Michał Cywiński, a w 68. minucie było 2:1, gdy do siatki trafił wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Filip Kozłowski. Do remisu zdołał doprowadził Dawid Retlewski. Były gracz Kotwicy ponownie trafił w spotkaniu w Kołobrzegu. Gdy wydawało się, że mecz skończy się podziałem punktów, fatalny błąd popełniła obrona gości. Piłkę przejął Tomasz Kaczmarek, który idealnie obsłużył Filipe Oliveirę. Portugalczyk precyzyjnym strzałem dał Kotwie niezwykle ważne trzy punkty.

Dzięki tej wygranej nasz zespół awansował na czwarte miejsce w tabeli.