Kotwica liderem II ligi! [WIDEO]

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg zostali liderem drugiej ligi. W hicie kolejki pokonali na własnym stadionie Wisłę Puławy.

Spotkanie Kotwicy z Wisłą było starciem drugiej z trzecią drużyną w tabeli eWinner 2 ligi. Biało-niebiescy wyszli na prowadzenie w 30 minucie po główce Dominika Chromińskiego. Wyrównał tuż przed przerwą były gracz Kotwicy Dawid Retlewski. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył na cztery minuty przed końcem Radosław Tuleja.

Dzisiejsza wygrana oznacza, że Kotwica została liderem drugiej ligi. Zajmujący dotychczas pierwsze miejsce Górnik Polkowice przegrał 2:0 z Pogonią Siedlce, a trzy punkty biało-niebieskich oznaczają, że Kotwa z dorobkiem 13 punktów znalazła się na czele tabeli.

W kolejnym meczu piłkarze Kotwicy w niedzielę na wyjeździe zmierzą się z Hutnikiem Kraków.