Kotwica pojedzie do Krakowa

W 29 kolejce spotkań eWinner 2.Ligi Kotwicę czeka daleki wyjazd do Krakowa. Rywalem będzie miejscowa Garbarnia.

Po porażce w meczu na szczycie z Polonią Warszawa Kotwica wypadła ze strefy bezpośredniego awansu. Aby utrzymać się w walce o najwyższe cele, potrzebne jest zwycięstwo z walczącym o utrzymanie rywalem.

Garbarnia gra bardzo nierówno. Potrafiła na swoim stadionie ograć mocne zespoły KKS-u Kalisz czy Wisła Puławy, jak również przegrać z plasującą się na miejscu spadkowym Siarką Tarnobrzeg.

W poprzedniej kolejce ekipa z grodu Kraka pokonała na wyjeździe Radunię Stężyca i była to pierwsza wygrana po trzech porażkach z rzędu. Zespół krakowski imponuje skutecznością w ataku. Garbarnia do tej pory zdobyła 45 goli co jest 4 wynikiem w lidze i znacznie lepszym od Kotwicy, ale fatalnie spisuje się w defensywie. Straciła do tej pory 53 gole i tylko rezerwy Zagłębia Lubin są gorsze w tej kwestii.

W pierwszym meczu w Kołobrzegu górą była Kotwica, wygrywając 3:0. W rewanżu pomimo słabszej formy ponownie faworytem będzie nasza drużyna. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę w Krakowie. Początek o godzinie 15:00.

Komentarze