Kradł rowery, ukrywał też narkotyki

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów. Jego łupem padły dwa jednoślady o wartości prawie 4 tysięcy złotych. Podczas zatrzymania w mieszkaniu 39-latka funkcjonariusze ujawnili też narkotyki. Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za przywłaszczenie mienia, ale także posiadanie substancji zabronionych, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu prowadzili postępowania w sprawie kradzieży rowerów z terenu miasta. Po wnikliwej analizie materiałów poszczególnych postępowań, funkcjonariusze wytypowali prawdopodobnego sprawcę tych przestępstw. 39-letni mieszkaniec Zieleniewa został zatrzymany, a w należących do niego pomieszczeniach ujawniono dwa skradzione jednoślady o łącznej wartości prawie 4 tysięcy złotych. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli także substancje zabronione – środki odurzające w postaci marihuany.
Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie 39-latkowi zarzutów kradzieży dwóch rowerów oraz posiadania substancji zabronionych. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze