Łazienka? Z miłości do produktów i ludzi!  

Jeżeli planujesz remont łazienki lub właśnie wykańczasz dom lub mieszkanie i ten temat spędza Ci sen z powiek – warto wybrać salon, który gwarantuje Ci kompleksową obsługę. Oto jak przebrnąć przez ten etap, zapytaliśmy doradcę  z Salonu Łazienek Instal Glazur w Trzebiatowie. Salonu, w którym znajdziesz wszystko do swojej łazienki.

Dlaczego łazienka to tak trudny temat dla przeciętnego człowieka?

Łazienka to trudne i wymagające pomieszczenie. Podobnie jak kuchnia generuje największy koszt podczas remontu, czy też wykańczania mieszkania lub domu. Dlatego klienci nie chcą popełnić żadnego błędu – co w naszej ocenie jest słuszne – lepiej zaplanować, niż żałować.

Czy to jest właśnie Wasza dewiza?

Dokładnie! Nasi klienci są “zaopiekowani”. Gdy tylko trafiają do nas, nasi doradcy skrupulatnie analizują, jak mogą pomóc. Badamy potrzeby, by stworzona łazienka była niczym uszyta na miarę.

To tak się da?

Oczywiście – należy słuchać klienta, dowiedzieć się na czym mu zależy i  jakie możliwości daje pomieszczenie. Wówczas wszystko jest możliwe – a łazienka marzeń jest na wyciągniecie ręki.

O co jeszcze pytacie?

Tak naprawdę praktycznie o wszystko. Im więcej mamy informacji, im lepszą więź nawiążemy z klientem i tym lepiej czuje się on w naszym salonie. Jest “zaopiekowany”, a finalnie spełnimy jego marzenie o łazience.

Czy macie swój ulubiony typ klienta? Do kogo adresujecie swoją ofertę?

Absolutnie nie! Każdy klient jest dla nas ważny i wyjątkowy. Naszą dewizą jest to, że nasz Salon Łazienek jest dla każdego – niezależnie od tego jakie ma pomieszczenie, czy też jakim dysponuje budżetem. Mamy tak szeroki asortyment, że każdy znajdzie u nas łazienkę na miarę swoich możliwości oraz potrzeb.

Co więc należy zrobić by spać spokojnie?

Po pierwsze – przyjść do nas! Można się wcześniej umówić, ale nie jest to wymagane. Trzebiatów nie jest daleko – i tak naprawdę często wystarcza jedna wizyta. Już podczas pierwszego spotkania nasz doradca podpowie co można, a co raczej należy przemyśleć. Podchodzimy do pomieszczenia holistycznie  – ma być pięknie i funkcjonalnie. Po drugie – wizualizacja. To genialne narzędzie, które pomaga zaplanować, wybrać, rozmieścić wszystkie elementy – od płytek po wyposażenie. Zanim kupicie i zaczniecie remont będziecie widzieć jak to wszystko będzie wyglądać. Nie ma wówczas błędów bo widzicie łazienkę zanim cokolwiek zaczniecie.

To może nie zdradzajmy za wiele, gdyż o wizualizacji pomówimy w osobnym artykule.  A co znaczy u Was hasło, że Trzebiatów jest blisko?

Proszę spojrzeć – Trzebiatów to ok. 20 min jazdy autem z dowolnego punktu z powiatu kołobrzeskiego. Do tego podczas jednej wizyty jesteśmy w stanie poznać naszego klienta – jego preferencje, gusta – zaprzyjaźnić się z nim. Kolejne etapy jesteśmy wstanie załatwić już zdalnie – więc szanujemy czas naszych klientów. Dla nas zawsze najważniejszy jest klient – jesteśmy bardzo elastyczni. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w nasz salon zamawiane towary dostarcza gratis! Nasi klienci nie muszą się martwić tym, jak dowiozą towar. Nie muszą płacić ani podnajmować firm przewoźniczych – my to zrobimy za darmo. Tak wiec Trzebiatów jest bliżej niż myślicie!

A co z trendami?

Niczym nie odbiegamy! Cały czas aktualizujemy kolekcje, szkolimy się, podążamy za nowościami. Często od klientów słyszymy – “WOW, taki piękny salon, taki wybór i to w Trzebiatowie”. Często patrzą na nas przez pryzmat małej miejscowości, ale uwierzcie nam – nasz salon to ogrom asortymentu i genialni ludzie, którzy kochają swoją pracę. To nasz przepis na sukces. Nasze łazienki powstają z miłości i szacunku – w takim wypadku jak może coś się nie udać? Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

SALON ŁAZIENEK InstalGlazur
ul. Słoneczna 4, Trzebiatów
tel. 606482339

Znajdź na na Facebook!

 

Komentarze