Legendarne zawody powracają – ruszyły zapisy

Jazda rowerem po desce na wodzie to niepowtarzalna dyscyplina, która kojarzy się nieodłącznie z kołobrzeskim portem jachtowym.

Te zawody powrócą już niebawem. 20 sierpnia o godz. 11 zostanie zorganizowana już 23 edycja imprezy. Tor zostanie ułożony na wodach basenu portowego przy ulicy Warzelniczej. Każdy chętny przy odrobinie umiejętności i szczęścia może pokonać dystans, aby w końcu wylądować w wodzie. Śmiałków nie brakuje, a w ubiegłym roku na pięćdziesięciu startujących, aż jedenastu przejechało pełną odległość. Jak będzie w tym roku, tego jeszcze nikt nie wie. Organizatorzy, Liga Morska i Rzeczna obiecują niespodzianki na trasie przejazdu.

Wszyscy, którzy pragną wziąć udział w zawodach powinni zgłosić swój akces pod adres: u.czachorowska@um.kolobrzeg.pl ( tel. 94 35 51 532) podając imię, nazwisko, datę urodzenia telefon kontaktowy i krótką informację o sobie. Warunkiem jest ukończone osiemnaście lat i umiejętność jazdy na rowerze. Ilość zawodników jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Na każdego czekają atrakcyjne nagrody.

Termin zgłoszeń mija 17 sierpnia 2022 roku o godz. 12:00.

 

Komentarze