Listy gończe za przestępcami. Zobacz, kogo poszukuje policja

Wizerunki pięcioro poszukiwanych listami gończymi opublikowała kołobrzeska policja. Poznajesz ich? Zgłoś to mundurowym. Policjanci zapewniają pełną anonimowość.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu poszukują przestępców za którymi sąd wystawił listy gończe. Wśród poszukiwanych jest czterech mężczyzn i kobieta. Przestępstwa, których się dopuścili dotyczą kradzieży z włamaniem, oszustw lub spraw alimentacyjnych.

Pierwszą poszukiwaną jest Sylwia Brojewska, córka Dariusza urodzona 30 stycznia 1996 roku. Kobieta poszukiwana listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu, w celu odbycia kary zastępczej w wymiarze 120 dni pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 209 §1 KK, czyli uchylania się od obowiązku alimentacyjnego.

Tomasz Krempic, syn Janusza, urodzony 24 marca 1982 roku poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Koszalinie, w celu odbycia kary 2 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. za przestępstwa skarbowe.

Piotr Blutke, syn Bernarda, urodzony 25 lutego 1970 roku ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 207 §1 KK, czyli znęcanie się fizyczne lub psychiczne nad osobą najbliższą. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu.

Michał Krzesiński, syn Krzysztofa, urodzony 11 grudnia 1988 roku ma do odbycia karę 2 lat więzienia za przestępstwo z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. List gończy wydał za nim Sąd Rejonowy w Kołobrzegu.

Andrzej Bogacz, syn Ryszarda, urodzony 03 lipca 1983 roku poszukiwany jest przez Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu, w celu tymczasowego aresztowania na 14 dni w związku z przestępstwem z art. 286 §1 KK za oszustwo.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu ściganych proszone są o pilny kontakt pod numerami telefonów: 797-422-560 – możliwość kontaktu przez wiadomość SMS; 47 78 46 511/512 – Dyżurny KPP Kołobrzeg; 47 78 46 599 – Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP Kołobrzeg. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: dyzurny.kolobrzeg@sc.policja.gov.pl

Policjanci zapewniają pełną anonimowość.

 

 

Komentarze