Maciej Bartoszek odejdzie z Kotwicy? Mamy stanowisko klubu

Trener Kotwicy Kołobrzeg Maciej Bartoszek jest w kręgu zainteresowań klubu ekstraklasy – tak podają ogólnopolskie media piłkarskie.

Szkoleniowiec Kotwy ma być na celowniku walczącego o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Ruchu Chorzów. Taka informacja pojawiła się w czasie programu “Okno transferowe” na kanale Meczyki.pl. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk zaznaczył przy tym, że może być to plotka, ale ponoć trener Kotwicy jest numerem jeden do objęcia sterów w Chorzowie. – Nie wiem, czy w ogóle jest do wyciągnięcia. Domyślam się, że ambicje Kotwicy są duże, natomiast dochodzą z niej różne sygnały o pojawiających się problemów finansowych – dodawał Włodarczyk, którego słowa podchwyciły inne branżowe media.

Postanowiliśmy zweryfikować taką informację u władz Kotwicy. – To plotka dziennikarska. Nikt nie rozmawiał ani z trenerem Bartoszkiem ani z Kotwicą w tym temacie – przekazał nam Łukasz Bednarek, dyrektor klubu.

AKTUALIZACJA: Potwierdziły się słowa dyrektora klubu. Maciej Bartoszek nie odejdzie do Ruchu Chorzów. Nowym trenerem “Niebieskich” został Janusz Niedźwiedź.

Fot. Karol Skiba

 

Komentarze