Mafama zaprasza na ogrom emocji

“EmocJA” to nie tylko spektakl taneczny. To widowisko, które porusza, inspiruje i otwiera oczy. Zespół Taneczny “Mafama” pod kierownictwem Martyny Małetko zaprasza na wyjątkowe przedstawienie, w którym taniec staje się mostem między światem młodzieży a dorosłych. Już w najbliższy piątek, 1 marca o godz. 17.00 i 19.00.

Przez ruch i muzykę zajrzymy w głąb emocji, problemów i wyzwań, z którymi mierzy się młodzież – od odrzucenia, przez brak pewności siebie, po uzależnienia i samookaleczenia.

Spektakl skierowany jest do młodzieży od 13 roku życia, ale przede wszystkim do dorosłych – rodziców, wychowawców, ale także każdego, kto pragnie zrozumieć młodych ludzi. To niezwykła okazja do refleksji nad tematami ważnymi dla nas wszystkich.

Na scenie zobaczymy ponad 40 osób, w tym absolwentów zespołu. Część spektaklu jest improwizowana, co czyni każde przedstawienie niepowtarzalnym. Spektakl zawiera elementy interakcji z widownią. Zapraszamy do dołączenia do nas w tym wyjątkowym wieczorze, który obudzi emocje, zainspiruje do zmiany i pozwoli na nowo odkryć wartość empatii i zrozumienia. “EmocJA” to więcej niż taniec – to przesłanie, które musimy usłyszeć.

Zespół “Mafama” założony w październiku 2022 roku przez Martynę Małetko, zespół “Mafama” (Ma Familia) jest żywym dowodem na to, że grupa ludzi dzielących te same pasje może funkcjonować jak rodzina. U podstaw naszej pracy, leży teza “nie ma złego ruchu”, a każda osoba pracująca z zespołem zasługuje na docenienie, ale i wsparcie. Liczący prawie 60 członków zespół reprezentuje miasto i powiat na licznych imprezach i konkursach ogólnopolskich, będąc ambasadorem pasji, koleżeństwa i współpracy.

  • 1.03.2024 (piątek) godz. 17.00 i 19.00
  • Spektakl taneczny kołobrzeskiego zespołu Mafama “EmocJA”
  • Bilety: 10 zł
  • Sala widowiskowa
  • Scenariusz i Reżyseria: Martyna Małetko
  • Choreografia: Martyna Małetko, Angelika Gałkowska, Oskar Dziuba
  • Montaż muzyki: Constance Gebauer
  • Występuje: Zespół Taneczny “Mafama”

Komentarze