Masz zespół? Możesz wystąpić na RoCK Festiwal

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza młode zespoły do wzięcia udziału w IX Regionalnym Przeglądzie Zespołów Rockowych “RoCK Festiwal”.
Do wygrania jest kwota 1000 zł oraz występ na głównej scenie podczas XI RoCK Festiwal 21 sierpnia w amfiteatrze. Przegląd lokalnych kapel zaplanowano na 22 czerwca na scenie plenerowej RCK przy ulicy Solnej 1. Start o godzinie 17.
– Grasz w lokalnym zespole? Tworzysz „do szuflady” i szukasz okazji, by wreszcie wystąpić z własnym materiałem na żywo przed publiką? Nic prostszego! Zgłoś się do nas i weź udział w przeglądzie zorientowanym na niezależną scenę rockową w mieście! W tegorocznej edycji, specjalnie dla kołobrzeskich kapel, przygotowaliśmy nagrodę niespodziankę, dlatego tym bardziej zachęcamy młode zespoły do wyjścia “z garażu” prosto na scenę plenerową RCK – zachęca Regionalne Centrum Kultury. Wydarzenie uświetni koncert zespołu Sztywny Pal Azji zaplanowany na godzinę 20.
Zespół chcący wziąć udział w konkursie zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej i dostarczenia jej wraz z czterema utworami muzycznymi (CD lub pliki mp3) do dnia 7 czerwca 2021 roku na adres: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg lub mailowo: animacja@rck.kolobrzeg.eu

Komentarze