Medalowe starty UKS Zapasy Kołobrzeg

Udane starty mają za sobą zawodnicy UKS Zapasy Kołobrzeg. Z rozgrywanego w Białogardzie XXII Międzynarodowego Pucharu Bałtyku Dzieci i Młodzieży im. Mieczysława Lisa przywieźli 8 medali. W zawodach wzięło udział 202 zawodników. Wśród podopiecznych trenera Pawła Jarosza drugie miejsca wywalczyli: Ksawery Rekhuha (kat. 20 kg), Wiktor Zybala (45 kg),  Kacper Fir (38 kg), Karol Klasura (52 kg), Karol Kolecki (85 kg). Brązowe medale zdobyli:  Filip Gliwa (27 kg), Vitalii Nadrozhny (33 kg), Karol Spera (57 kg). W zawodach wziął również udział Mateusz Pietrzyk, który wywalczył 5 miejsce.

Z kolei podopieczni trenera Adama Bieńkowskiego wystartowali w Festiwalu Zapasów w Karlinie. Wśród młodzików pierwsze miejsce wywalczył Jakub Polak, a trzecią lokatę Karol Kołecki. Wśród dzieci trzecie miejsca zajęli: Hubert Skubisz, Władysław Buczyński, Filip Gliwa oraz Vitalii Nadrozhny.