Mężczyzna zrobił to przed drzwiami toalety – nagrała go kamera restauracji [WIDEO]

Trudno znaleźć słowa, by opisać zachowanie mężczyzny w kołobrzeskim porcie. Nie wiemy, jak mocną czuł on potrzebę, że zdecydował się załatwić na korytarzu przed drzwiami toalety należącej do jednej z restauracji. Miał jednak pecha – całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu.

O całym zdarzeniu na swoim Facebooku poinformowała restauracja Przystań Morska. – Taki to osobnik dzisiaj odwiedził nasz budynek 😲😏 Zapomniał że na korytarzu wisi kamera ale żeby też załatwić sprawę trzeba było otworzyć drzwi 🤷‍♂️🤦🏻‍♂️ dramat 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Pełna dezynfekcja ! Oglądać do końca ! Dla ludzi o mocnych nerwach ! 🤭 Zapraszamy pana od ściągniętych gaci do uiszczenia rekompensaty dla dziewczyny która to posprzątała 😏😷🤮.

O co chodzi? Na nagraniu umieszczonym przez restaurację widać mężczyznę, który chodzi po korytarzu na piętrze budynku mieszczącego się w samym porcie pasażerskim. Właśnie tam znajduje się toaleta restauracji mieszczącej się na parterze. – Wystarczyło przyjść i poprosić o klucz do toalety. A on wolał szarpać za klamki. Gdyby było otwarte któreś z biur, to zrobiłby to tam? – komentuje pan Kamil, właściciel restauracji. Jak dodaje, mężczyzna z nagrania po prostu uciekł i nawet nie przeprosił. – Najbardziej w tej całej sytuacji szkoda mi pracownicy, która to zauważyła i posprzątała. Ja jej oczywiście za to podziękowałem i wynagrodziłem, ale takich rzeczy się szybko nie zapomina. Ten facet mógłby chociaż przyjść i ją przeprosić – dodaje pan Kamil.

Internauci nie pozostawiają na mężczyźnie z nagrania suchej nitki: “Dramat”, “Zwierzak”, “Bydło” to tylko najdelikatniejsze z określeń, jakie można przeczytać w komentarzach pod nagraniem.

Komentarze