Miasto nie zrezygnuje z Jarmarku Bożonarodzeniowego

W związku z wprowadzanymi przez miasto oszczędnościami wielu mieszkańców zastanawiało się,  jaki los czeka tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Regionalne Centrum Kultury potwierdziło właśnie, że jednego z najbardziej charakterystycznych świątecznych elementów tym razem także jie zabraknie. -Nie ukrywamy, że z powodu coraz wyższej inflacji oraz szalejących cen energii organizacja tegorocznego Jarmarku stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. Regionalne Centrum Kultury, które jest  organizatorem wydarzenia po dokładnym przeanalizowaniu kosztów oraz przychodów podjęło decyzję, na którą wiele osób czekało. Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że Plac wokół Ratusza po raz kolejny zamieni się w miejsce świątecznych wydarzeń i wprowadzi mieszkańców oraz turystów w magiczny nastrój. Tegoroczny Jarmark, trochę skromniejszy, bo z mniejszą liczbą świetlnych dekoracji oraz wydarzeń towarzyszących rozpocznie się w piątek 9 grudnia i potrwa do 23 grudnia – informuje RCK.
Jak co roku RCK zaprasza kupców, którzy w swojej ofercie mają naturalne produkty, ozdoby, pamiątki, prezenty, przysmaki regionalne, rękodzieło lub artykuły spożywcze. Zainteresowani wystawcy już teraz mogą zgłaszać się do Regionalnego Centrum Kultury. Pełna informacja dostępna jest na stronie https://kolobrzeg.eu/informacje-dla-wystawcow-jarmark .

Komentarze