Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych i Samolotów już w tym tygodniu [PROGRAM WYDARZENIA]

Już w tym tygodniu Kołobrzeg opanują historyczne pojazdy wojskowe i samoloty – wszystko za sprawą zlotu, który przenosi się z Darłowa do Podczela.

Przez cztery dni fani militariów, ale również wszyscy poszukujący letnich atrakcji będą mogli nie tylko zapoznać się ze sprzętem wojskowym, ale także wziąć udział w koncertach gwiazd takich jak Ira,Urszula, Big Cyc, Bajm, Blue Cafe czy Łydka Grubasa. Grupy rekonstrukcji historycznej zaproszą do odwiedzenia Nadmorskiego Parku Kultury już w czwartek 4 lipca. Tego dnia zaplanowano również paradę wozów militarnych przez miejscowości (start o godz. 12). Parada ulicami Kołobrzegu odbędzie się natomiast w piątek 5 lipca o 14.

Co będzie się działo natomiast na terenie lotniska w Podczelu? Na miejscu nie zabraknie prezentacji pojazdów wojskowych z możliwością przejazdu wyjątkowym sprzętem. O efektowne inscenizacje batalistyczne zadbają grupy rekonstrukcyjne. Będzie też bazar militarny, a wokół nie zabraknie aromatu wojskowej grochówki. Cały bogaty program możecie sprawdzić TUTAJ. Na stronie organizatora można kupić zarówno bilety na poszczególne dni, jak i karnet na całe wydarzenie.

Przypominamy również, jak dojechać na teren imprezy. Przejazd przez osiedle Podczele będzie niemożliwy. Na teren Nadmorskiego Parku Kultury dojeżdżamy od strony płyty lotniska w Bagiczu skręcając z drogi krajowej nr 11. Na miejscu będą widoczne służby informacyjne, które kierować będą ruchem na miejsce zlotu.

 

Komentarze