Na sportowo z FutureBody. Dzień otwarty już w sobotę!

Już w sobotę, 22 kwietnia FutureBody Gym & Fitness zaprasza na kolejny dzień otwarty przy ul. Mazowieckiej.

 – Jesteśmy do waszej dyspozycji już od 9.00 i aż do 18.00. Przyjdź, zobacz  jak funkcjonujemy i zrób trening zupełnie za free  – zachęca właściciel klubu, Paweł Jabłoński.

Na przybyłych czeka wiele atrakcji. – Planujemy poczęstunek od naszych przyjaciół z restauracji „Jaremko Soli Domżalski Gotuje”. O 11.00 zapraszamy na grupowe zajęcia dla pań z BODY SHAPE. Chętni będą mogli wykonać badanie składu ciała w promocyjnej cenie 50 zł (cena początkowa 100 zł).

Dodatkowo, podczas  dnia  otwartego będzie obowiązywać promocja na karnet roczny do FutureBody – z 1 800 zł na 1 400 zł.

 

Sport to zdrowie, dbaj o nie razem z nami!

FutureBody nie zwalnia tempa. Za nami kolejne zawody szkolne z wyciskania sztangi leżąc. Tym razem rywalizowali między sobą uczniowie z ZS Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu.

W maju przyjdzie kolej na dwie następne szkoły: I LO im. Mikołaja Kopernika i  Zespół Szkół Morskich.  Niżej prezentujemy wyniki zawodów uczniów w „Sienkiewiczu”.

 

KATEGORIA DO 85 KG

1 MIEJSCE Janek Kamiński

2 MIEJSCE Aleksander Polguj

3 MIEJSCE Jędrzej Zygany

KATEGORIA DO 75 KG

1 MIEJSCE Konrad Kasprowicz

2 MIEJSCE Szymon Wiecki

3 MIEJSCE Adam Wojciechowski

KATEGORIA DZIEWCZYNY

1 MIEJSCE Malwina Jezierska

2 MIEJSCE Natalia Tobiasz

3 MIEJSCE Marta Łoboda

– Future Body wspiera technicznie i finansowo tę inicjatywę – dodaje Jabłoński. – Chcemy zachęcić licealistów do dbania o zdrowy styl życia, bo wiemy jak ważne jest regularne uprawianie sportu. Nie tylko poprawia nastrój czy podnosi samoocenę. Ma pozytywny wpływ na naukę, pamięć i koncentrację, co w tym wieku jest niezwykle istotne.

Zwieńczeniem zawodów będą wspólne szkolne zawody wyłonionych reprezentantów w poszczególnych szkołach na hali Milenium już na koniec roku szkolnego  –  Do wygrania roczny karnet do FutureBody. 

 

Komentarze