Nabór uzupełniający do przedszkoli

W poniedziałek 17 kwietnia rozpocznie się drugi nabór – uzupełniający do miejskich przedszkoli. Pozostały 73 wolne miejsca, w różnych grupach wiekowych. Najwięcej w grupach trzylatków, tam może znaleźć miejsce jeszcze 40 dzieci.

Jak informuje Urząd Miasta, pozostały jeszcze miejsca dla trzylatków w przedszkolu nr 2 oraz w oddziałach przedszkolnych przy szkołach nr 8 i nr 9. Pozostałe grupy wiekowe znajdą jeszcze miejsce w oddziałach przedszkolnych w szkołach nr 5, nr 6, nr 8 i nr 9.

Rodzice i opiekunowie dzieci, którzy chcieliby zapisać swoje pociechy do jednego z miejskich przedszkoli, mogą składać wnioski od 17 kwietnia od godziny 9.00 do 21 kwietnia. do godziny 14.00.

Wniosek należy złożyć elektronicznie przez stronę: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/kolobrzeg oraz w formie papierowej w przedszkolu lub szkole prowadzącej oddział przedszkolny.

Kryteria naboru uzupełniającego reguluje uchwała Rady Miasta Kołobrzeg. Preferowani będą rodzice lub opiekunowie posiadający Kołobrzeską Kartę Mieszkańca, uczęszczanie rodzeństwa kandydata do danego przedszkola czy rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych w Kołobrzegu.

 

Komentarze