Nadal trwa głosowanie w “Sportowej Dziesiątce”

Tysiące głosów oddanych w internecie i sporo mniej kuponów “tradycyjnych” – trwa głosowanie w plebiscycie “Sportowa Dziesiątka” organizowanym przez Gazetę Kołobrzeską.

Razem z naszymi czytelnikami wybieramy najlepszych sportowców i trenerów Ziemi Kołobrzeskiej. To już 29. edycja naszego plebiscytu, który zakończymy uroczystą galą w Regionalnym Centrum Kultury 16 lutego, podczas której wręczymy statuetki i nagrody dla laureatów. Wiemy, że część klubów posiada już wypisane kupony, które jeszcze nie dotarły do naszej redakcji. Przypominamy, że głosowanie potrwa do 5 lutego, a do tego czasu opublikujemy jeszcze trzy kupony, które należy dostarczyć do naszej redakcji (ul. Łopuskiego 27/5, Pasaż “Parsęta”). Wciąż trwa również głosowanie internetowe. Otrzymywaliśmy od Was wiadomości, że na kontach niektórych kandydatów pojawiały się “fejkowe” lajki. Takie sytuacje zdarzały się także w poprzednich latach. Mamy więc doświadczenie, jak radzić sobie z taką sytuacją i z pewnością nie wpłynie ona na rezultaty plebiscytu. Cząstkowe wyniki uwzględniające zarówno punkty z internetowych lajków, jak i kuponów opublikujemy w najnowszym numerze papierowym Gazety Kołobrzeskiej. Zachęcamy, by nadal wspierać swoich faworytów.

TU MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ:

SPORTOWIEC ROKU

SPORTOWA NADZIEJA ROKU 

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 

TERNER ROKU 

NIEZŁOMNY 

NAUCZYCIEL WF 

Partnerami wydarzenia są: Gmina Miasto Kołobrzeg oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Sponsorzy Sportowej Dziesiątki: Starostwo Powiatowe, TROTON, BricoMarche, InterMarche, Granit SA., Gmina Kołobrzeg, Jantar Wody Mineralne, Kołobrzeska Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Havet, AZ Grawer.

Komentarze