Najtańszy catering dietetyczny. 1 dzień już od 28,50 zł.

Czas na „Tanie Szamanie” w Kołobrzegu. Catering dietetyczny dla każdego

Polacy chcą się zdrowo odżywiać. Rośnie zainteresowanie cateringiem dietetycznym, ponieważ przygotowanie różnorodnych dań wymaga specjalistycznej wiedzy, umiejętności kulinarnych i sporej ilości czasu. Tymczasem na rynku pojawiła się właśnie nowa firma – „Tanie Szamanie”. Jej założyciele ogłaszają, że będą oferować najtańszą dietę pudełkową w regionie. – Chcemy pokazać, że catering dietetyczny nie musi być postrzegany jako usługa, na którą mogą sobie pozwolić tylko najzamożniejsi  – zapowiadają.

Nie każdy lubi spędzać czas w kuchni. A jeszcze wcześniej trzeba zrobić zakupy. Ile produktów kupić, żeby przygotować posiłki? Jak sprawić, żeby jedzenie się nie marnowało?  Takie pytania są zadawane prawie w każdym polskim domu. Nikt nie lubi wyrzucać jedzenia. A jednak dane nie kłamią – marnujemy rocznie około 9 mln ton żywności. To 5 miejsce w Unii Europejskiej.

Na szczęście prawie dwie trzecie Polaków chce to zmienić i zapowiada, że spróbuje przestać marnować jedzenie. Z danych właścicieli firm cateringowych wynika, że dieta pudełkowa może w tym pomóc. Programy dietetyczne przygotowane przez specjalistów powodują, że klient otrzymuje dokładnie tyle jedzenia, ile potrzebuje. Posiłki nie  są konserwowane, dlatego dania spożywa się tego samego dnia.

Dodatkowo czas poświęcony na gotowanie można przeznaczyć na inne aktywności, np. rozwijanie swojego hobby.

Same plusy? Sprawdźmy jednak, ile kosztuje catering dietetyczny w nowej firmie „Tanie Szamanie”.

Dieta pudełkowa Kołobrzeg- Niska cena, wysoka jakość

W ostatnich latach panowała opinia, że catering dietetyczny jest dostępny tylko dla zamożnych ludzi biznesu i celebrytów z pierwszych stron gazet. To pewien stereotyp, z którym chcą walczyć właściciele „Taniego Szamania”. – Stworzyliśmy catering w przystępnej cenie – tłumaczą i po chwili podają liczby. Dzień diety kosztuje tu od 28,50 zł. Najważniejsze jest jednak to, że niska cena nie oznacza rezygnacji z jakości. Programy dietetyczne zostały stworzone przez dietetyka. Kucharze przygotowują tylko zdrowe posiłki z wysokiej jakości surowców.

Do wyboru jest kilka programów:

  1. Dieta SLIM z mięsem i rybą. Wybierają ją osoby, które chcą regularnie spożywać dobrze zbilansowane posiłki i nie tracić czasu na gotowanie. Pozwala ona także zrzucić zbędne kilogramy lub utrzymywać wagę na właściwym poziomie.
  2. Dieta SLIM NO MEAT. Przygotowana dla osób, które wyeliminowały z diety mięso, ale chętnie jedzą ryby.
  3. Dieta SLIM NO FISH. Powstała z myślą o osobach, które nie mogą jeść ryb.
  4. Dieta SLIM VEGE. Dieta, w której wyeliminowane są mięso, ryby i owoce morza.
  5. Dieta ACTIVE. To propozycja dla osób intensywnie trenujących i chcących zwiększyć masę mięśniową.
  6. Dieta DOMOWA. 1 (obiad) lub 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) w 3 różnych wersjach.

Dieta pudełkowa – klienci  w roli jurorów

„Tanie szamanie” stawia na interakcję z klientami. Dzięki specjalnej aplikacji każde oferowane danie będzie mogło zostać ocenione. To klienci zdecydują, czy pojawi się za jakiś czas ponownie. Dietetyk przygotowujący jadłospis będzie brał pod uwagę oceny poszczególnych posiłków. Tego typu grywalizacja to nowość w ofercie cateringów dietetycznych. Dzięki wskazaniom klientów dieta pudełkowa będzie zawierała tylko dania, które smakują większości. Te z niższymi ocenami zostaną wyeliminowane z diet. – Jeść trzeba smacznie – brzmi hasło przewodnie akcji.

Dodatkowo każdy aktywny klient będzie mógł proponować posiłki, które chciałby spróbować w ramach swojej diety. – Weźmiemy pod uwagę wszystkie propozycje, które spełnią jeden warunek. Będą zdrowe – tłumaczą właściciele.

Eko szamanie

Produkcja torby foliowej trwa 1 sekundę. Używana jest średnio przez 25 minut. A rozkłada się około 400 lat. Te liczby dają do myślenia. Dlatego właściciele „Taniego Szamania” postanowili wprowadzić do swojej firmy wartości ekologiczne. Posiłki będą pakowane do toreb wielokrotnego użytku. Można dać im drugie życie – zapakować zakupy, coś przechować lub wykorzystać jako mały worek na śmieci. Oferowane torby są ekologiczne, produkowane z odnawialnych surowców naturalnych. – Rozkładają się jak warzywa i owoce – słyszymy.

Catering dietetyczny Kołobrzeg Promocja na start

Właśnie wystartowała przedsprzedaż oferty na stronie https://www.tanieszamanie.pl. Osoby, które wypełnią formularz zamówienia do 10 kwietnia otrzymają dostawę w cenie diety przez cały wybrany przez siebie okres.

 

 

Komentarze